Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

HŘÍŠNÉ TĚLO A… Marian z Výměny popsal, co ho na Ivě nejvíce rajcovalo, když jí bylo 15

+ Dalších 18 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Věkově vzdálený manželský pár Iva (19) a Marian (47), který znáte ze značně kontroverzního dílu Výměny manželek, spolu žije čtyři roky. Vychovávají dvě krásné dcery a jejich láska už překonala mnohé. Stěhování, útoky lidí, že Marian je pedofil, ale i televizní účinkování v divácky populární reality show... Marian prozradil, čím ho Iva okouzlila a kdy se do ní zamiloval.

Někdo svého životního partnera najde v knihovně, baru, na ulici, v zaměstnání, někdo ale třeba na sociální síti. Právě na Facebooku Iva svému vyvolenému pomotala hlavu. „S jejím tátou jsem občas zašel na pivo, s její tetou jsem chodil do třídy a měl jsem ji na Facebooku. Když Ivě bylo čtrnáct let, začala reagovat na příspěvky své tety. Já si toho všiml, protože ty její příspěvky byly rozumně podaný… Tak si říkám, co je to za holčinu. Myslel jsem, že jí je devět, deset,“ svěřil Marian, jak se poznal s Ivou. Netrvalo dlouho a láska si našla cestu.

„Když jí bylo čtrnáct, tak jsme si jen povídali přes Facebook. Sblížili jsme se až po jejích patnáctinách. Padly první pusinky,“ pokračoval nadsamec Marian a netajil se tím, že krátce po Iviných patnáctinách měli první pohlavní styk.

Krátce nato Iva otěhotněla a přivedla na svět první dceru Dominiku. V loňském roce se páru zadařilo a Iva porodila podruhé – dceru Anetku.

Z Ivy se stala zodpovědná maminka a také skvělá hospodyně. „Iva je skvělá žena. Stará se nejen perfektně o naše obě dcery, ale naučila se i výborně vařit,“ pyšnil se pro eXtra.cz Marian, který si kulinářské umění své ženy nemůže vynachválit. Jak se jim dnes žije? Podívejte se do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články