Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hříšné křivky Kláry Melíškové! V detektivce VODNÍK bude ale na druhém břehu

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
sexy tělo
V minulosti se svlékla do hříšného kalendáře a branže pro dospělé zpozorněla... Teď se Klára Melíšková (47) ale ukáže v naprosto opačné roli. A to roli komisařky Výrové ve čtvrtém pokračování z detektivní série nazvané Vodník, kterou Česká televize představí v neděli večer.

Detektivové od Nejsvětější Trojice jsou zpět. A řeší zcela nový případ. Je ovšem 30 let starý – navíc podle policie dávno vyřešený. Detektivní série nazvaná Vodník vznikla z pera scenáristy Petra Jarchovského. Natočil ji opět Viktor Tauš, v jehož dílně vnikly Modré stíny.

„Každý z příběhů je vyprávěný na platformě jiného žánru. Vodník je investigativní detektivka doylovského střihu, která se opírá o místní hororovou legendu, v našem případě Erbenovu báseň Vodník. Případ, který se odehrává ve dvou časových rovinách, vyprávím jako baladu o lidech, kteří potlačili svoji paměť, zapomněli na zlo, se kterým se konfrontovali. A sledujeme důsledky takového potlačení, co to udělá s člověkem i celou společností,“ řekl o třídílné sérii Tauš.

Hlavní roli komisařky Výrové opět ztvárnila pohledná Klára Melíšková. „Žiji s Marií už pět let a mám ji moc ráda. Ráda hraju silné, pevné ženy, které se zároveň nebojí ukázat svou jemnost a křehkost,“ netajila se herečka.

Spolupráci s Taušem si vychvaluje. „S Víťou jsme na sebe napojení, cítíme se, kolikrát nemusíme věci ani vyslovovat. Viktor jde do všeho naplno, já mám stejný přístup,“ prozradila herečka, která v minulosti odhalila své hříšné tělo. Ve Vodníkovi ji divák odhalenou neuvidí, proto se podívejte do galerie, čím se tato charismatická herečka v minulosti pyšnila…

Související články

Další články