Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hříšné foto UVNITŘ! Ornella Koktová vystavila své obří poklady, které se jí málem nevešly do tílka…

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 23 fotografií
Ornella Koktová (24) je pěkné číslo! Opět se pochlubila snímkem, který v málokterém muži neprobudí touhu. Mladá manželka kdysi úspěšného podnikatele Josefa Kokty (60) totiž vystavila své hříšné vnady, které jen tak tak dostala do tílka. Možná stačil jeden neopatrný pohyb a její svršek by praskl ve švech.

Ornella aktuálně neprožívá jednoduché období. S matkou Monikou (45) jsou opět na ostří nože. Zřejmě se projevily staré spory, kdy se mladá kráska odstěhovala ke svému manželovi a odřízla ji nejen od svého života, ale i financí. A to i když jí matka nasmlouvala několik akcí, z nichž měla provize. Tomu je ale již delší dobu konec.

Možná právě rozkolísané rodinné vztahy jsou tím, proč se Ornella rozhodla vystavit lidem na odiv své pětky. Snad aby přišla na jiné myšlenky při chvále, kterou na ni zejména muži pěli na Facebooku do komentářů pod snímek. Pokud tomu tak je, tak se jí to rozhodně povedlo.

Související články

Další články