Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hříšné foto: Po rozchodu s přítelem Týnuš ukázala své tělo jen v kalhotkách

Hříšné foto: Po rozchodu s přítelem Týnuš ukázala své tělo jen v kalhotkách
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
odhalená
Týnuš Třešničková (23) se ze dne na den stala z přítelkyně pouhou zaměstnankyní. Známý podnikatel eXtra.cz přiznal, že láska mezi nimi vyprchala. Jenže známá youtuberka nejspíš dlouho nezůstane sama. Teď se vytasila s hodně žhavou zbraní - své tělo vystavila jen v kalhotkách...

Krásnou youtuberku se silikony vyměnil za o rok mladší modelku Alici Činčurovou (22). „My už spolu nechodíme asi dva měsíce. Ona pro mě pracuje, takže se s ní stejně vídám,“ potvrdil eXtra.cz rozchod s youtuberkou Týnuš Třešničkovou Ta se ocitla pod drobnohledem kvůli nehodě v Turecku, z níž si odnesla popáleniny na třetině těla.

Jenže Týnuš se rozhodla na lásku s podnikatelem zapomenout. Začala žít svůj život. A rozhodně nechce zůstat sama. Soudě podle toho, s čím se teď vytasila, bude mít nápadníků před svým domem nespočetně.

Krásná youtuberka se totiž ukázala na svém profilu na sociální síti jen v kalhotkách a pochlubila se prvotřídní postavou. Sám Hajíček si možná teď lidově řečeno drbe hlavu, že nechal odejít krásku, která má opravdu co nabídnout a ještě se poprala se svým krutým osudem. Týnuš zaslouží palec nahoru, protože její postavu musí muži obdivovat a ženy závidět.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy