Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

HŘÍŠNÉ FOTO! Agáta Prachařová ukázala své poklady! O tohle přichází její Jakub

Zdroj: archiv
+ Dalších 39 fotografií
HŘÍŠNÉ FOTO
Není žádným tajemstvím, že Agáta Prachařová (34) a Jakub Prachař (35) momentálně zažívají manželskou krizi. A vše spěje k rozvodu... Oba navíc tráví čas odděleně a modelka navíc naznačila, že bude brzy svobodná. Teď ukázala, o co její Jakub může definitivně přijít. Odhalila své parádní poklady v plavkách...

Manželství Agáty a Jakuba už několik týdnů nestojí na pevných základech. Prachař byl na Velikonoce jinde a od té doby tráví čas více méně odděleně.

Prachařová, která si nyní jméno změnila na Instagramu zpět na Hanychová, dokonce naznačila, že se brzy bude konat rozvod. „Skoro svobodná, skoro bez dětí,“ napsala na instastories. Posléze nasedla do letadla a odletěla i s dětmi do Izraele za svojí maminkou, která jí se složitou životní situací jistě poradí. A jak to vypadá, Agáta si dopřává velké pohody.

Teď se pochlubila svým hrudníkem a jakoby na dálku vzkazovala Jakubovi, že její poklady už bude brzy moc mít někdo jiný... Agáta na sobě hodně zapracovala, má parádní postavu a pokud se jí manželství definitivně rozpadne, dá se tušit, že sama rozhodně nezůstane. I po dvou dětech má parádní figuru, nemluvě o jejím hrudníku, který teď dává hodně na odiv. Posuďte sami v galerii, že tahle holka moc dobře ví, jak na sebe upozornit.

Související články

Další články