Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hříšná Veronika ze Survivoru: Šampionka v karate je ozdobou na OnlyFans

Influencerka Veronika Havlik.
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Havlik
+ Dalších 16 fotografií
Survivor

Soutěž Survivor je už v plném proudu a diváci tak na obrazovkách mohou pravidelně sledovat i počínání Veroniky Havlik. Tato influencerka je bývalou šampionkou v karate, v poslední době se ale spíš proslavila tvorbou odvážného obsahu na portálu OnlyFans. Není divu, Veronika k tomu má všechny předpoklady...

Televize Nova už odvysílala několil dílů drsné reality show Survivor. V exotické Dominikánské republice tak bojuje jak o přežití, tak o tučnou peněžní výhru 24 soutěžících, kteří se musí potýkat s nástrahami nemilosrdné přírody i s náročnými soutěžemi. V nich si zatím obstojně vede influencerka Veronika Havlik.

Slovenská kráska se do Survivoru přihlásila i proto, že každý den tvrdě trénuje. Navíc je 14násobnou šampionkou v karate, když zvítězila v různých kategoriích tohoto sportu, např. kobudo, freestylu nebo v boji se zbraní i bez ní.

Postupně se ale přesunula na sociální sítě, kde má více než 130 tisíc odběratelů. Její obsah tvoří zejména fotky z posilovny nebo odvážné snímky, na kterých ukazuje své chirurgicky upravené křivky. Zejména prsa a zadeček jsou její předností.

Fanoušci ji mohou kromě Instagramu, platformy YouTube nebo Facebooku a Tik Toku také najít na platformě OnlyFans. Tam platící zákazníci mohou potěšit oko nejen fotkami Veroniky v plavkách, ale i poněkud odvážnějšími snímky.

Více o reality show Survivor Česko 2022 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy