Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hříšná Tereza Kerndlová ukázala sexy postavu a nadupaný bourák

Zdroj: archiv
Zpěvačka Tereza Kerndlová (33) má plné ruce práce! Poctivě vystupuje na koncertech, natáčí videoklipy, fotí a poskytuje rozhovory, a teď se pochlubila novým vozem z dílny společnosti Volvo. A že jde o skutečně o krasavce.

Zajímavostí je, že Tereza hodně dlouho nevlastnila řidičské oprávnění. Vždy, když pohledná zpěvačka potřebovala někam zajet, musela mít u sebe někoho v roli řidiče. „Už jsem vážně hrozná, že ještě nemám řidičák, ale chystám se na to! Mimochodem, pomalu se poohlížím po autíčku, které by ke mně pasovalo,“ napsala před časem na svůj oficiální profil na Facebooku.

Dnes je vše jinak. A o tom svědčí i skvělá volba značky vozu, která se obecně řadí k nejbezpečnějším. A dobrý vůz potřebuje zejména kvůli tomu, že má hodně pracovních závazků a často se potřebuje přesouvat. „Teď pracuji na nové skladbě, která věřím, že bude pro fanoušky hitem. Brzy bude na světě, jsem hrozně na reakce lidí zvědavá,“ prozradila krásná zpěvačka. Tak se nechme překvapit, co má Tereza pro své skalní fandy ve výrobě. Na to, jak má skvělou postavu, se podívejte do galerie.

Související články

Další články