Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hříšná Simona Krainová v sauně nahoře bez: A pak, že nemá silikony, píší lidé

Simona Krainová opět provokuje.
Zdroj: Archiv
+ Další fotografie
provokace
Simona Krainová (47) se rozhodla v novém roce své fanoušky potěšit pořádně pikantními snímky. I po dvou porodech má Simona tělo dvacítky a není divu, že ho v celé své kráse občas ukáže celému světu. Nové žhavé snímky nahoře bez vznikly v sauně a fanoušci Simonu podezřívají, zda si nenechala vylepšit hrudník. Odpovědí mnohé překvapila.

Božská Simona Krainová (47) se rozhodla svým fanouškům v novém roce 2021 pořádně rozproudit krev. Na svých sociálních sítích sdílela hříšné snímky ze sauny, na kterých si dopřává zasloužený relax.

Simona je jednou z nejhezčích českých modelek, zraje jako to nejdražší víno, a i přesto, že přivedla na svět dvě děti, tak má postavičku pevnou jako z kamene. Sexy křivky ale nemá zadarmo a jako profík ve svém oboru na postavu velmi dbá, a to vyváženou stravou a sportem, především během, kterému doslova propadla.

Tají Simona silikony?

Na nových sexy snímcích ukázala nejen ploché bříško, ale také pevné poprsí, a tak ji někteří fanoušci podezřívají, že nemůže být pravé. "Jsem ani nečetla, že máš silikony. Jsem zase mimo." "A pak, že je nemá udělaný," psali fanoušci.

Simona se rozhodla pochybovačům odpovědět. "To nikdy, neboj! Není třeba," vzkázala.

A dalším sledujícím už zbyla pouze slova samé chvály. "To by se mi líbilo mít doma," napsal jeden. "Na Simču nikdo nemá! Je to bohyně," dodal další.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy