Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hříšná Pavlína Pořízková (56) už se zase svlékla: Co jiného tu dělat, napsala modelka

Zdroj: Se svolením Pavlíny Pořízkové
+ Další fotografie
Nahota

Pavlína Pořízková (56) se vždy ráda chlubila odvážnými fotkami. Například nedávno byla na obálce magazínu Vogue, kde odhalila své poprsí. Nyní zase modelka provokuje žhavým snímkem z koupelny, který odhalil téměř vše.

„Můj hotel Eden v Římě má kromě nádherného pokoje, kde jsem ubytovaná, tuto módní koupelnu. Po práci a luxusní koupeli jsem se nudila, což vedlo k této oslavě narcisismu – nahé selfie,“ napsala Pavlína Pořízková k odvážnému snímku na Instagramu.

Ačkoli tentokrát nedohalila svá prsa, na která je po právu pyšná, ukázala svým fanouškům zadeček v celé své kráse. Také za to sklidila v komentářích samé lichotivé reakce.

Nudu vyřešila po svém

„Co jiného se tu dá dělat? Tedy myslím kromě věcí jako přečíst si dobrou knihu či sledovat italskou televizi. Ale vedlo mě to k úvaze, co by se dělo, kdybyste dali muži a pak ženě zrcadlo a hodně volného času, zamýšlela se populární modelka.

Zmiňované dilema, co s volným časem, tak uchopila po svém. Rovnou při tom nezapomněla ani na lidi, kterým nahota vadí. „A pro vás všechny, kteří máte s nahotou problém, tenhle post pro vás nebude bezpečné místo. Hodně štěstí,“ dodala hrdě Pořízková.

Související články

Další články