Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hříšná Nela Slováková se v Tatrách ukázala úplně nahá: Z toho pohledu spadla brada i ženám

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Foto uvnitř
Nela Slováková (29) se toho nebojí. Na dovolené v Tatrách, kde je se svým přítelem, hokejovým obráncem Lukášem Kozákem (28), se nechala zvěčnit v rouše Evině. I když jsou fanoušci u Nely zvyklí na ledaccos, teď spadla brada naprosto všem. Nelino pozadí na snímku zdobí pouze tetování a v kombinaci s panoramatickým výhledem na hory se musel zatajit dech opravdu každému.

Podnikatelka Nela Slováková (29) známá z reality show Hotel Paradise si umí života užívat. U toho ale také pořádně provokovat, a to nejen svého partnera Lukáše, ale také své fanoušky. Nela, která si aktuálně užívá dovolenou ve Vysokých Tatrách, ze sebe shodila naprosto vše a nechala se vyfotit zcela nahá.

Obdiv žen

Snímek, jak se dívá do dálky z hotelového balkonu, nepořídil nikdo jiný než její láska slovenský hokejista Lukáš Kozák. Ze snímku nebyli paf jenom muži. Ani ženy nešetřily slovy chvály a obdivu. „Neskutečně krásná ženská,“ napsala jedna z komentujících. „Bože, to je dokonalé foto!!!“ rozplývala se další. Muži byli v pochvalných komentářích o něco konkrétnější…

„Nejhezčí zadečky jsou ty naše brněnský,“ okomentoval hříšnou fotku Jan. Nela zkrátka umí se svým tělem vykouzlit pozoruhodné kompozice.

Spokojený vztah

Se svým partnerem je Nela velmi šťastná a spokojená. Jak přiznala v nedávném rozhovoru, už na začátku vztahu si oba partneři vyložili karty na stůl a projednali finanční stránku věci. Nela, která je na mužích finančně zcela nezávislá, překousla i fakt, že její partner vydělává mnohem méně než ona.

"S Lukášem si nehrajeme na nic. Když chci někam jet a on řekne, že se to teď nehodí, tak to prostě doplatím. Nechtěl třeba letět byznysem, ale ekonomickou třídou, protože si myslí, že by si mohl za peníze navíc za byznys koupit jiné zážitky. Pro mě je ale zážitkem letět na dovolenou byznysem, tak jsem mu to dala k narozeninám,“ svěřila se blondýnka v pořadu eXtra Host.

Ještě že do Tater se necestuje letadlem, nýbrž autem. Nela má k našim slovenským sousedům hodně blízko a dělá čest svému jménu. Její současný i bývalý přítel totiž ze Slovenska pochází.

Související články

Další články