Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Hříšná minulost Taryho: Pranýřovaný youtuber si vydělával striptýzem VIDEO

+ Další 4 fotografie
Youtuber Taras Porovoznyk (26), známý pod přezdívkou Tary, je jedním z největších skandalistů na české YouTube scéně. Po videu, kde jel po dálnici 250 kilometrů v hodině, a po skandálu, při němž malému chlapci řekl, že má málo peněz, na něj praskla další zajímavá záležitost. Instagramový účet topbulvarek.official odhalil, že si Tary v minulosti vydělával striptýzem.

Ačkoliv youtuber Tary už dlouhou dobu neprovedl nic, čím by na sebe v negativním slova smyslu upoutal pozornost, je nyní propírán na sociálních sítích. Instagramový účet topbulvarek.of­ficial odhalil, že parkourista se dříve coby člen uskupení California Dreams živil striptýzem.

Videa a snímky striptýzové skupiny pocházejí zhruba z roku 2014. Tarymu tou dobou bylo okolo 22 let. Na YouTube je dokonce stále dostupné i video, na němž je sestřih vystoupení, v nichž figuroval. Nelze si nevšimnout, že byl ze všech členů nejmenší a nejdrobnější. Zatímco ostatní ukazovali svaly, Tary se v pozadí skupiny snažil trefit do rytmu hudby. I tehdy byl však jeho silnou stránkou parkour, kterému se, nyní už oblečený, věnuje i nadále.

Na propagačním letáku skupiny byl Tary popsán jako profesionální akrobat a úspěšný trenér parkouru. Něco podobného, co tenkrát předváděl před zástupy žen, nyní tedy předvádí dětem na svých akcích. Ke své dřívější kariéře se už zřejmě nikdy nevrátí, a to především proto, že je ženatý, je ale jisté, že má zase na čas z ostudy kabát.

Související články

Další články