Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nejsledovanější Slovenka na Instagramu: 12 žhavých snímků krásné Lucie

Lucia Javorčeková: Slovenská kráska se ukázala, jak ji Pán Bůh stvořil
Zdroj: Archiv Lucia Javorčeková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Úspěšná slovenská modelka Lucia Javorčeková (30) má na svých sociálních sítích již přes dva miliony fanoušků, kterých je každý den razantně více. A není se čemu divit, krásná Lucia ví, jak si je udržet. Aktuálně pobývá v Mexiku, odkud posílá fanouškům jeden žhavý vzkaz za druhým. Vystavuje nejen své bujné poprsí, ale také smyslnou postavu pouze tak, jak ji Pán Bůh stvořil.

Jedna z nejúspěšnějších slovenských krásek Lucia Javorčeková patří mezi modelky, které se na svých sociálních sítích rády vystavují, a rozhodně má co ukazovat.

Křivky bohyně

Lucia navíc zná své přednosti, díky kterým se dostala i na nejprestižnější soutěži krásy Miss Universe až do finále, a své křivky tak vystavuje hrdě dál. Našly si ji už více než dva miliony fanoušků, které zásobuje velmi odvážnými snímky. Nedávno se dokonce vystavila jako Chytrá horákyně, kdy její tělo "zakrývala" pouze síť a své bujné poprsí částečně schovala ve svých dlaních.

Reklama na dokonalost

Tohle smyslné tělíčko je už ale nějakou dobu zadané. Lucia Javorčeková tvoří pár s uhrančivým Kristianem Grejtakem, který je hora svalů. Společně tak tvoří na první pohled pár jako z reklamy na dokonalost.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy