Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hříšná Dara Rolins se ukázala ZCELA NAHÁ, Jasminu strčí do kapsy: FOTO UVNITŘ

+ Dalších 85 fotografií
Žhavé foto
S přibývajícími roky je Dara Rolins (46) stále krásnější. Slovenské zpěvačce sice táhne na padesát, ale nikdy nevypadala lépe. Trumfne i o sedmnáct let mladší Jasminu Alagič (29), kterou ji Rytmus (42) nahradil. Teď zapózovala zcela nahá a zbořila veškeré mýty o ženách v letech!

Skoro by se mohlo zdát, že se Dara Rolins (46) bez zpěvu už obejde a vrhne se na dráhu modelky. V poslední době totiž chrlí jednu fotku za druhou. A je velmi obtížné rozhodnout, na které z nich je slovenská diva žhavější.

Z rukávu ale nyní vytáhla eso v podobě naprosté nahoty. Tak, jak byla stvořena, zapózovala pro obchod se šperky. „Úžasná, silná a vždy stylová žena, zpěvačka,“ popsali Daru u jednoho z jejích nejodvážnějších snímků.

Od rozchodu s Rytmusem uplynul už rok, mezi některými fanoušky však vášně stále neutuchají. „Rytmus je d*ck,“ komentoval fotku jeden z nich. Mezi zpěvaččinými příznivci převládá názor, že na Daru nikdo nemá a Jasmina Alagič (29) už vůbec ne. Co myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články