Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hříšná Dara Rolins jako mořská panna nahoře bez: Od lidí to pořádně schytala, foto uvnitř

Zdroj: Se svolením Dary Rolins
+ Další 4 fotografie
provokace
Diva Dara Rolins (48) je známá slovenská zpěvačka. Lidé si její jméno ale čím dál častěji spojují s jejím dokonalým tělem, o které už dlouhá léta pečuje jako o největší poklad. Skálopevnou postavičku ráda předvádí i na sociálních sítích se svými fanoušky. Tentokrát se s nimi podělila o pořádně žhavý snímek nahoře bez. Kromě pozitivních vzkazů, schytala i spoustu kritiky.

Osmačtyřicetiletá zpěvačka Dara Rolins (48) je svou dokonalou postavičkou už proslulá. Maká na ní každý den, a na jejím břišním pekáči by se dal strouhat i sýr. Není tedy divu, že na svých sociálních sítích čas od času zveřejní nějaký ten pikantní snímek, kde se nebojí ukázat celému světu klidně i nahoře bez.

Jako mořská panna, ale nahoře bez

Tentokrát se rozhodla sdílet fotografii, na které vypadá jako mořská panna, ovšem to má jeden háček. Dara se totiž na úchvatném snímku vystavuje nahoře bez. Fanoušci jí okamžitě zahrnuli lichotivými vzkazy. „To je ta nejkrásnější postava, kterou jsem kdy viděla,“ napsala jedna z fanynek.„ Netrvalo dlouho, a pod snímkem se začaly objevovat i komentáře opačného, nelichotivého typu. "Já nevím. Stále vysmátá, umělá nebo polonahá. Na mě už je toho moc a často,“ napsal další.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Jak se ale říká, sto lidí, sto chutí. Co myslíte?

Související články

Další články