Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Hříšná Andrea Verešová se nepřestává svlékat: V Dubaji vystavuje postavu snů

Zdroj: Archiv Andrea Verešová
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Modelka Andrea Verešová (40) odletěla koncem minulého roku s celou rodinou na nekončící dovolenou do Dubaje. Ze Spojených arabských emirátů nezapomíná své sociální sítě zásobovat nejen nevšedními zážitky, ale také žhavými snímky, na kterých vyniká její postava, kterou má i po dvou dětech a čtyřicítce na krku lepší než kdejaká dvacítka.

Půvabná Andrea Verešová (40) se rozhodla odletěl s manželem Danielem Volopichem a jejich dvěma dětmi do Dubaje, kde si užívají společné rodinné chvíle déle než měsíc. Andrea nezapomíná na své fanoušky ani v průběhu dovolené a na svých sociálních sítích sdílí každodenní zážitky, jako je třeba snowboardování ve vyhlášeném lyžařském středisku, kterým se Spojené arabské emiráty chlubí. "To, co na svém životě miluji úplně nejvíce, je to, s kým ten život sdílím. A to s lidmi, které miluji,“ napsala k rodinné fotografii.

Tělo snů a vzkaz k zamyšlení

Andrea Verešová patří mezi ženy, které si i po čtyřicítce a dvou dětech dokáží za pomoci pravidelného pohybu, který nevynechává ani na dovolené, a zdravého stravování udržet tělo snů. Není tedy divu, že svůj Instagram zásobuje odzbrojujícími snímky, na kterých vyniká její skvostná postava. „To, že neděláme obrovské vlny, ještě neznamená, že jsme slabí. Sebekontrola je síla. Umět zůstat klidný uprostřed chaosu je síla. Pokojně čelit útokům vyžaduje pevnou vůli, trpělivost a sebedisciplínu,“ vzkázala Andrea u jedné z fotografií.

Související články

Další články