Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Hrdý otec Rey Koranteng poprvé ukázal svou rozkošnou dcerušku. Je mu podobná?

Malá Leontýnka je rozkošné miminko. Rodiče jsou nesmírně pyšní.
+ Další 2 fotografie
Trojnásobný tatínek Rey Koranteng jen září štěstím. Sice jako Karel Gott umí plodit jen holky, ale to neřeší. Dme se pýchou a všude ukazuje fotku malé Leontýnky.

Jak asi vypadá třetí dcerka moderátora Reye Korantenga (41)? Komu je podobná? Teď už nemusíme spekulovat. Parťák Lucky Borhyové totiž ukázal fotku Leontýnky, která se narodila 25. srpna.

Vzal si kvůli malé i dvoutýdenní volno v práci, aby mohl být své ženě nápomocen a užívat si každou chvilku s nejmladším potomkem. A je na něm vidět, jak je úplně zjihlý.

Komu je ale vlastně podobná? Dvě starší dcery Vanessa (19) a Sofie (8) jsou celý tatínek, bude to tak i s Leontýnkou?

„Hlavu má po Monice. Krásný vajíčko, já mám hlavu takovou šišatou,“ řekl Rey s hrdostí v hlase v pořadu Prásk!. „Oči, nos, pusu a uši má po mně,“ dodal.

Ale jak je známo, tak miminka se každým dnem mění, tak si musíme ještě počkat, jaká nakonec malinká Korantengová bude. Ale třeba zdědí vlohy po tatínkovi a vydá se také na moderátorskou­ dráhu.

Ať bude dělat, co bude dělat, tak musíme Reyovi pogratulovat k opravdu rozkošné dcerušce. „Dělání“ holčiček mu opravdu jde na jedničku.

Mohlo by vás zajímat

Další články