Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Hrdý fanoušek Andreje Babiše: Major Borovička z Tankového praporu ho miluje a věří, že nás spasí

Roman Skamene je velkým fanouškem Andreje Babiše: Věří, že nás spasí
Zdroj: profimedia.cz, Bonton Home Video
+ Další fotografie
OBDIV
„Já s vámi zatočím po bolševicku!“ Představitel zakrslého majora Borovičky z Tankového praporu Roman Skamene (66) nehláškoval pouze v legendárním filmu s četařkou Babinčákovou, ale i ve skutečnosti. Co prozradil eXtra.cz o svém nehynoucím obdivu k předsedovi vlády Andreji Babišovi (66)?

Roman Skamene věří Babišovi i Schillerové

S hercem, kterého kromě Tankového praporu proslavila i role veksláka Bínyho ve filmu Bony a klid, jsme původně hovořili o úmrtí režiséra Františka Filipa. Nakonec se jeho řeč přesměrovala na současnost.

„Situaci s manželkou přežíváme v klidu. Věříme Babišovi a paní Schillerové. Klidně to napište, ať se na mě lidé na*erou. Všichni umělci nemají rádi Andreje Babiše, já ho naopak miluju. Dělá to všechno dobře a je dobrý člověk,“ řekl eXtra.cz Roman Skamene

Kritici ať se odstěhují

„Že jsou nějaké zmatky v boji s virem? Tak kdo to říká, ať se odstěhuje jinam, třeba na Slovensko. Všude je to samé. Řešení takové choroby se nedá naplánovat. Tihle všichni Piráti a STAN a další ubožáci vědí úplné ho*no, ale furt do toho kecají,“ myslí si herec.

Andrej Babiš rozjel ekonomiku

A proč se do Andreje Babiše (66) vlastně zamiloval a bezmezně mu věří?

„Když jsem viděl, jak díky němu ekonomika šlape, tak jsem ho začal volit. Od té doby, co přišel do vlády, na silnicích je jednou tolik aut. Lidé nakupují, všechno jede. Dnes je ale móda vrhnout se ve všem s kritikou na Babiše,“ nechápe.

Podivné dotace? Nezájem

Odmítá také řešit, že je předseda vlády trestně stíhaný nebo i Evropskou unií obviňován ze zneužívání svého postavení k získání neoprávněných dotací

„Nějaké dotace, které mu vyčítají, mě vůbec nezajímají. To dělá každý, kdo se dostane nahoru, že si bere prachy. Ale on zase svůj plat dává v plen,“ dodal závěrem Roman Skamene k rozporuplným a podle EU neoprávněně vyplaceným miliardám.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy