Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Hrdý děda Kamil Střihavka exkluzivně o tříměsíčním vnukovi: Těším se, až ho naučím milovat Vánoce

Kamil Střihavka s manželkou Evou a druhou dcerou Terezou
Zdroj: Profimedia.cz
VÁNOCE
Pěvecká hvězda Kamil Střihavka (54) nepatří k těm, kteří by se s chutí novinářům svěřovali o svém soukromí. Pro eXtra.cz nyní ale kvůli blížícím se nejkrásnějším svátkům roku udělal výjimku a promluvil nejen o tom, jak je tráví, navíc se ale rozněžnil při povídání o vnukovi, kterého mu „pořídili“ dcera Eva s manželem Adamem, jenž je synem Davida Kollera.

„Vánoce jako takové strašně miluju. Neuznávám všeobecný názor, že je to o stresu. Peklo si z Vánoc dělají lidé sami, jsou jako mravenci. Já to beru tak, že je to o setkání. Proto všem přeju veselé Vánoce, protože při vzpomínce na naše svátky se mi vždycky na tváři rozlije úsměv. Opravdu se nasmějeme. Jako každý rok se nemůžu dočkat, až přivezu rodiče a budeme spolu,“ těší se Kamil Střihavka

U něj doma ten den na pohádky moc nedají.

Vnuk

Štědrý večer u nás probíhá trochu jinak než jinde. Rozhodně nezapínáme televizi. Když už se rodina sejde takhle pohromadě aspoň jednou za rok, vydržíme si povídat někdy i do dvou nebo do tří do rána. Rozdáváme si dárečky a je legrace. Na Vánocích mám rád, že aspoň jeden den přestávají jezdit auta, nikdo nikam nechvátá, zrychlený tep doby se zklidní na minimum. A to si užívám,“ překvapil svou láskou k svátkům na první pohled drsný rocker.

Tenhle rok bude kvůli narození vnuka hodně výjimečný.

„U nás se schází celá rodina, letos přibyl další člen, vnuk Vincent, takže nás u stolu bude osm. Vincentovi jsou tři měsíce, takže to bude spíš jen o pocitu, že je tam s námi. Už budu ale přemýšlet, že budu muset pořídit větší stůl, abychom se k němu vešli. Příští rok už to bude lepší. Moc se těším na ta rozzářená dětská očička a na jeho radost. Rozhodně ho naučím nasávat atmosféru tak, jak to dělám já celý život,“ rozněžnil se.

Tradice

A co bude umělcova rodina baštit?

„Jinak jsem vyznavač tradičních Vánoc. Na mé ženě obdivuju, že připravuje rybí i hovězí polévku, kdo chce k salátu kapra, dostane kapra, kdo chce řízek, dostane řízek. A dělá nejlepší salát ve střední Evropě, celá rodina se vždy těší právě na ten její,“ prozradil eXtra.cz zpěvák.

Většina umělců se na konci roku nezastaví a stěžuje si, že jsou na konci sil. Ne tak ale Kamil Střihavka.

„Už několik let po sobě končím s vystoupeními až třiadvacátého, ale i když to zní jako klišé, mě práce neunavuje, muzika mě baví. Je to můj koníček, dělal bych ho i zadarmo. Jsem asi jeden z mála, který si nestěžuje, mě to naplňuje,“ dodal oblíbený zpěvák, jehož písnička Země vzdálená se nedávno stala největším českým porevolučním hitem.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy