Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hrdličky ze Survivoru? Žaneta je po sloučení opět s Tomášem. Ten se ocitl mezi dvěma ženami

Žaneta během večeře samozřejmě seděla vedle Tomáše.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
survivor

Pozor, spoiler. Survivor je za polovinou. Rebelové a Hrdinové společně povečeřeli a sloučili se v jeden tým, kde už každý pojede hlavně sám za sebe. Zdá se, že největší radost měla ze spojení kmenů Žaneta, protože tak bude opět trávit dny a noci ve společnosti Tomáše, který je jí více než sympatický. Tomáš však nemá myšlenky na lásku, ale v hlavě má jen hru.

Tomáš Weimann překvapuje diváky i spoluhráče v každém dílu víc a víc. Z milého klučiny se pomalu, ale jistě vyklubal chladnokrevný hráč, který zdá se půjde i přes mrtvoly. Ačkoli měl radost, že je zase pospolu se Žanetou, neměl ji tak velkou jako právě blondýnka. "Žanetu jsem vlastně viděl asi ze všech nejraději. No, ne asi. Kór po té kmenové radě, která teď proběhla," řekl Tomáš stranou na kameru.

"Potkat Toma ve sloučení bylo... tááákhle velký štěstíčko," juchala s úsměvem od ucha k uchu Žaneta, která se poslední dny ve svém kmeni cítila ohrožena. S návratem jejího parťáka přichází zpět i pocit jistoty. "Já jí věřím a jsem rád v podstatě jenom za ni. Chci s ní jít, co nejdál to půjde," dodal na závěr Tomáš. Krátce na to už si dvojice spolu s ostatními užívala stoly plné jídla.

Žaneta tančila sama

Hned po večeři pak následovala ohnivá show a party pro ostrovany. Všichni zahodili soupeření stranou a rozvlnili boky na parketu, až na jednoho člena - Tomáše. Žaneta tak zůstala "opuštěná" a nezbylo jí nic jiného než tančit samotná nebo spolu s ostatními dívkami. Ráno se pak sloučený kmen vrátil na ostrov, kde převlékl barvy.

Žaneta se po vybalení věcí věnovala vaření, zatímco Tomáš svolal zbylé Hrdiny, aby probral taktiku hry, která jim zajistí co nejdelší účast v Survivoru. Ačkoli se po nějaké době Pepa Kůrka a Andrea Bezděková odpojili a šli přiložit ruku k dílu, Tomáš s Karolínou Krézlovou hodiny a hodiny debatovali na pláži. Ke spánku se pak obletovaný muž uložil mezi Žanetou a Kájou.

Uvidíme, která z dam získá nakonec jeho srdce, anebo zda jde o čistě hráčský kalkul ze strany Tomáše.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy