Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hrdličky z Love Islandu: Finále byl šok, tvrdí Gabča s Pítrem. I bez milionů se cítí jako vítězové

Hrdličky z Love Islandu. Gabriela Gašpárová a Petr Havránek tvoří spokojený pár.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 5 fotografií
Rozhovor

Gabriela Gašpárová a Petr Havránek, účastníci historicky prvního česko-slovenského ročníku Love Islandu, si sice hlavní výhru dva miliony korun z reality show neodnesli, přesto se cítí jako vítězové. Po skončení natáčení na Kanárských ostrovech totiž patří mezi jediné dva páry, kterým láska nadále přetrvává. Jak zpětně vzpomínají na tuto zkušenost a čím lákají lidi, aby s přihláškou do dalšího ročníku neváhali? O tom se rozpovídali v rozhovoru pro eXtra.cz.

Účastníci reality show Love Island Gabriela Gašpárová a Petr Havránek si sice neodnesli pohádkovou výhru dva miliony korun, přesto se považují za vítěze.
Cíl soutěže je totiž jasný: Najít si ve vile spřízněnou duši! A to se, jak se zdá, povedlo právě této dvojici.

Po skončení natáčení se téměř veškeré páry, které se daly dohromady ve vile, rozpadly. Láska přetrvává jen mezi vítěznou dvojicí Laurou a Martinem a mezi hrdličkami Gabčou a Pítrem. Ti prý na výhru v průběhu natáčení ani nepomysleli.

Gabriela Gašpárová: Výhra byla poslední, na co jsem myslela

“Když to mám říct za sebe, já jsem tu výhru od začátku vlastně ani nevnímala. Nepočítala jsem ani s tím, že si tam někoho najdu a že se dostaneme až takhle daleko, tedy do finále. Výhra pro mě byla až jako poslední věc, na kterou jsem myslela. Když jsme stáli v tom finále, říkala jsem si wow, to je docela hustý,” směje se Gabriela.

“Takže to pro nás byl docela šok. Ani teď, když jsme venku, vůbec nevnímáme, že by nás mrzelo, že jsme to nevyhráli. Užíváme si to, co je teď, a jsme rádi, že jsme tím vůbec mohli projít,” dodala.

Petr Havránek: Chtěl jsem zažít něco nového

Pítr se do soutěže přihlásil s jasným cílem: Zažít něco nového. Zajímalo ho, jestli je doopravdy možné si ve vile najít skutečnou lásku, ale závěrům jak z pohádky spíše nevěřil.

"Potřeboval jsem v životě nějakou změnu, ještě jak byla pandemie, tak jsem byl prostě unuděnej. Byl jsem v životní fázi, kdy jsem toho už tak zažil fakt dost a bylo pro mě strašně těžký zažít něco nového. Tohle byla i jedna z věcí, že bych to chtěl zkusit, takovej Bucket list, dokud je člověk single. A šel jsem tam s tím, že mě jen zajímalo, jak se točí reality show, jak to bude probíhat,” přiznal Pítr.

“Vlastně to, jestli to bude fungovat, jestli je člověk schopnej tam někoho najít, to byl až další důvod to zkusit. Jestli je reálný se tam zamilovat a někoho najít. A je to reálný!” dodal Pítr.

“Dává to smysl, ty podmínky na tom Love Islandu jsou tak strašně perfektní k tomu, aby ty vztahy vznikaly. Člověk, když tam je a neřeší fakt vůbec nic jinýho, je odstřiženej od světa, nemá mobil, Instagram, nic, tak to dokáže věci," směje se šťastně zamilovaný Petr Havránek.

Gašpárová: Někteří lásku předstírali

Ze všech vytvořených párů ve vile přetrvala láska jen dvěma.

“Už ze začátku jsme tam u jednoho páru cítili, že to asi nebude tak, jak to vypadá na první pohled. Myslím si, že všichni, kteří sledovali Love Island, tuší, o koho se jedná. Mrzelo by nás, kdyby to vyhrál nějaký pár, který to nemyslí upřímně. Bylo by to nespravedlivý vůči celé show i divákům, vlastně vůči všem," prozradila Gabriela.

Celou soutěž nakonec vyhrál podle některých sice nejnudnější, ale podle diváků zároveň nejupřímnější pár Laura a Martin.

“Nedokážu si asi představit, jak by někdo mohl změřit to, kdo se má rád víc. Z hlediska tý show dává největší smysl, že to vyhráli oni. Je to perfektní v tom, že je to česko-slovenská show. Ona je Slovenka, on Čech," promluvil k vítězné dvojici.

Petr Havránek: Love Island byla dovolená

"Pro nás to v určitou chvíli přestala být soutěž, já jsem pořádně ani nevěděl, že se tam o nějaký peníze hraje. Když už tam člověk je, tak to takhle nevnímá. Byl jsem rád, že si tam můžeme užít takovou jako dovolenou," dodal Petr.

Dvouměsíční "dovolená" na Kanárských ostrovech ale není podle Pítra s Gabrielou jediný důvod, proč by se lidé do další řady Love Islandu měli přihlásit.

Casting do další série je v plném proudu, co by dvojice vzkázala všem lidem, kteří s přihláškou váhají? “Neváhejte! Já jsem váhala, teď tomu nerozumím. Takovouhle věc zažijete jednou za život a je to strašně fajn. Pokud to někoho láká, tak se prostě přihlašte!" vzkazuje Gabriela.

“Ti lidi tam jsou dva měsíce odříznutí od všeho. Mohou se soustředit na osobní rozvoj, mají tam spoustu času přemýšlet, co chtějí a nechtějí. I to, že tam žijí s dalšími třeba čtrnácti lidmi, se kterými musí vycházet. Jsou tam vystaveni nějakým nepříjemným situacím a konfrontacím, od kterých neutečou a musí je řešit. To posune toho člověka i v tomhle,” dodala Gabča.

“Oproti nám mají teď všichni ohromnou výhodu, protože už vědí, do čeho jdou. Vědí, že ta první série byla úspěšná a to rozhodování je teď fakt mnohem jednodušší. Bude to na stejným místě, ve stejný vile, takže určitě je to zkušenost, super zkušenost. Pokud je člověk mladej a single, nevidím důvod, proč se nepřihlásit!" tvrdí Pítr.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy