Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hrdličky si vyrazily: Agáta ukázala ploché bříško po třech porodech, Dopita zraje jak víno

Agátě Hanychové a Mirkovi Dopitovi to velmi sluší.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 30 fotografií
zamilovaná Agáta

Agáta Hanychová (38) po boku svého staronového přítele Mirka Dopity jen září. Nejenže spolu již začali chodit do společnosti, ale také umí dobře sladit outfity. Ve středu se objevili na otevření nového baru Pruts, kde byla i redakce eXtra.cz, a nutno podotknout, že Agátě to velice slušelo. Navíc Mirek Dopita (39) vyzrál jako víno a je přitažlivější než kdy jindy.

Agáta Hanychová si zašla se svým staronovým přítelem Mirkem Dopitou na otevření nového baru Pruts na Národní třídě. Oba vytáhli ze skříně super kousky a moc jim to slušelo. Hlavně Agátě, která zvolila takový outfit, který ji naprosto a jasně vystihoval.

Agáta v pořadu Extra Host:


Agáta Hanychová jen kvete

Krásná brunetka na sebe vzala černý crop top, který odhalil její ploché bříško. Do modelky by nikdo neřekl, že je již trojnásobnou maminkou. Vršek Agáta zkombinovala s dlouhými kalhotami s výrazným páskem Gucci, černým sakem se zlatými knoflíky a botami na jehlách.

Mirek vsadil na jistotu a na sebe vzal elegantní modro-šedé sako s bílou košilí a k tomu tmavomodré džíny. Outfit doladil o hnědé doplňky.


Byly ale doby, kdy Mirek Dopita vůbec nepůsobil jako dnes. Před deseti lety nosil dlouhou patku a také měl o pár kil navíc. To se však dnes změnilo a Agátin partner vypadá, že je ve skvělé kondici. A navíc vyzrálejší.

Na fotky z akce se můžete podívat v naší galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy