Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hrdličky Pítr a Gábi společně zazářily ve společnosti: Dvojice dala sbohem všem domněnkám, láska se dala krájet

+ Dalších 5 fotografií

Hrdličky z reality show Love Island Petr Havránek alias Pítr a Gabriela Gašpárová opět cvrlikají jako puberťáci. Dvojice jasně potvrdila, že je pojí silné pouto, a nic na tom nezměnily ani nedávné spekulace, které hovořily o tom, že se pár rozešel. Gabča a Pítr se nyní opět ukázali společně na veřejnosti a lásky bylo na rozdávání. Jak navíc prozradil Pítr pro eXtra.cz, Survivor jejich vztah spíš posílil.

Vztah Petra Havránka a Gabriely Gášpárové prošel dost možná dosavadní nejtěžší zatěžkávací zkouškou. Pár, který se dal dohromady během reality show Love Island, se totiž potýkal nejen s dlouhým odloučením, ale také s následnými spekulacemi o jejich rozchodu.

To hrdličky zásadně odmítaly a nyní daly všem domněnkám definitivní sbohem. Společně se opět ukázaly ve společnosti, kde o lásce nebylo pochyb. Gábi a Pítr vedle sebe doslova zářili a jejich vztah stále vypadá, jako kdyby prožívali čerstvou zamilovanost.

Situace jejich vztah posílila

"Se nám tu rozmohl takový nešvar. Jelikož se začínají šířit konspirační teorie a další spekulace o našem rozchodu, je třeba zasáhnout a říct, že nic takového jsme neměli ani nemáme v plánu," vyjádřil se pár před pár dny i na sociálních sítích.

"Nás dva to nijak nepoznamenalo. Možná nás to nějakým způsobem posílilo,“ konstatoval Pítr i v pořadu eXtra Host, jak si můžete pustit v náhledovém videu.

Pojí je pevné pouto

Všechny spekulace vznikly kvůli Pítrově účasti v Survivoru a jeho blízkém vztahu s další soutěžící Andreou Bezděkovou. S tou se Pítr zná již několik let, a jak sám vysvětluje, přirozeně tak měl na ostrově nejblíže právě k ní. Vztah s Gábi situace nijak neovlivnila, spíš naopak.

Pár tvoří déle než rok a společně již sdílejí také jednu domácnost. Pojí je navíc stejná vášeň pro sport nebo cestování a vzájemně se dokonale doplňují. Společně pracují i na stejných projektech.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy