Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hrdličkův rozchod s tenistkou Plíškovou? Všechno je to jinak!

Michal prý pil na žal…
Zdroj: eXtra.cz, facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Celý národ žije skandálem Michala Hrdličky, který opilý měl zahýbat své partnerce Karolíně Plíškové. Jenže nyní se zdá, že to bylo úplně. Sporťák se totiž tolik opil, protože dostal kopačky!

Každý si myslel, že se moderátor připil víc, než bylo zdrávo, a pak se choval jako nadržené zvířátko. Což vyústilo v to, že ho bohatá tenistka po tom, co viděla, jak oblizuje holky i kluky, smazala ze svého života. Jenže ono to mělo být všechno jinak.

Podle blízkého kamaráda z Hrdličkova okolí se Michal zlískal, protože pil na žal. Karolína se s ním měla na dálku rozejít už před párty ve Finlandia stanu a Michal to nevydýchal a ládoval do sebe jednoho panáka za druhým. Útěchu hledal v náručí sličných žen, ale i mužů, prostě chtěl utěšit, když mu sportovkyně zlomila srdce.

Rozchod měl proběhnout v utajení, ale Hrdlička na sebe strhnul veškerou pozornost, když se zlil pod obraz, močil na ulici a balil všechno, co před ním neuteklo na strom. Vypadalo to, že Karolína pak nevydýchala jeho avantýry, které se děly v Karlových Varech ve Finlandia stanu, a všechno včas utnula i oficiálně. Nikdo ale nemohl tušit, že Hrdlička takhle kalí, protože je smutný a sám.

Plíšková nakonec udělala za vztahem s Hrdličkou tlustou čáru, když si vymazala společné fotky. Podle našich informací krásný pár nerozdělila párty ve varech, ale dlouhodobé neshody. Plíšková jako profesionální tenistka hodně cestuje, Michal zase rád zapaří s kamarády z Prahy. Tohle nemohlo klapat dlouho.

Související články

Další články