Každý si myslel, že se moderátor připil víc, než bylo zdrávo, a pak se choval jako nadržené zvířátko. Což vyústilo v to, že ho bohatá tenistka po tom, co viděla, jak oblizuje holky i kluky, smazala ze svého života. Jenže ono to mělo být všechno jinak.

Podle blízkého kamaráda z Hrdličkova okolí se Michal zlískal, protože pil na žal. Karolína se s ním měla na dálku rozejít už před párty ve Finlandia stanu a Michal to nevydýchal a ládoval do sebe jednoho panáka za druhým. Útěchu hledal v náručí sličných žen, ale i mužů, prostě chtěl utěšit, když mu sportovkyně zlomila srdce.

Rozchod měl proběhnout v utajení, ale Hrdlička na sebe strhnul veškerou pozornost, když se zlil pod obraz, močil na ulici a balil všechno, co před ním neuteklo na strom. Vypadalo to, že Karolína pak nevydýchala jeho avantýry, které se děly v Karlových Varech ve Finlandia stanu, a všechno včas utnula i oficiálně. Nikdo ale nemohl tušit, že Hrdlička takhle kalí, protože je smutný a sám.

Plíšková nakonec udělala za vztahem s Hrdličkou tlustou čáru, když si vymazala společné fotky. Podle našich informací krásný pár nerozdělila párty ve varech, ale dlouhodobé neshody. Plíšková jako profesionální tenistka hodně cestuje, Michal zase rád zapaří s kamarády z Prahy. Tohle nemohlo klapat dlouho.