Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Hrdličko, koukej. Tvá bývalka na tebe kašle a užívá si luxusu i bez tebe

Lucie se obejde i bez svého exsnoubence.
Zdroj: Facebook.com
Vypadá to, že čas je opravdu nejlepší doktor a rány pomalu, ale jistě zacelil. Lucie Borhyová po rozchodu s Michalem Hrdličkou jen září a po boku svých dětí si užívá spousty radovánek. Dokonce se jimi nenápadně vysmívá svému expartnerovi, který se s ní rozešel, aby viděl, že ona ho k životu vlastně nepotřebuje.

Jen co se sexy moderátorka Lucie Borhyová (37) rozešla s tátou své dcery Lindy (1,5) Michalem Hrdličkou, tak jen kvete. Nejenže zhubla, září na všechny strany, nosí vyzývavé oblečení, ale ta spokojenost z ní opravdu jen čiší.

Teď ukázala všem a hlavně sporťákovi, že se dokáže bez chlapa obejít a být šťastná jen po boku svých dvou dětí. Ty na jarní prázdniny sbalila a odletěla s nimi do Španělska, kde si užívaly jen sluníčka a moře.

Sice už je Lucka se svými ratolestmi zpátky, ale skvělá nálada a úsměv na tváři jí zůstaly, takže se na diváky v televizi opět směje a sluší jí to jako nikdy. Je jen otázkou času, kdy se vedle ní objeví nějaký princ na bílém koni a udělá ji konečně opravdu šťastnou.

Související články

Další články