Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hrdlička slaví vítězství své Plíškové: Navíc se může těšit na sladkou odměnu!

Michal se špatně nemá.
+ Dalších 6 fotografií
Karolína Plíšková má za sebou životní úspěch. Z toho se raduje i její přítel Michal Hrdlička, kterému se v pracovním životě zas tak dobře nedaří. Což mu tolik vadit nemusí, jeho rodina má dostatek prostředků na to, aby ho v případě nouze podpořila.

Michal Hrdlička (27) se sice zpočátku zdál jako smrt kariéry Karolíny Plíškové (24). Opak je ale pravdou. Česká tenistka po jeho boku šla tenisově nahoru a na uplynulém US Open si připsala životní finálovou účast.

U toho samozřejmě nemohl chybět právě Hrdlička. Ten po vyhazovu z Novy nemá moc do čeho píchnout, a proto jezdí s Karolínou jako její garde. V New Yorku sice chyběl, ale alespoň úspěch své partnerky sledoval na dálku. Po finálové prohře vše medializoval prostřednictvím Twitteru.

„Moje šampionka! Jsem pyšnej. Díky, že jsem mohl být u toho. Brzy no.1,“ okomentoval bývalý moderátor Sportovního zpravodajství. Ještě aby se nepochlubil, když si jeho milá vydělala postupem do finále přes 42 milionů korun. Navíc se v žebříčku posune na šesté místo. Výše zatím v kariéře nikdy nebyla…

Mohlo by vás zajímat

Další články