Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Hezoun Hrdlička se pochlubil: Jak sbalil sexy Borhyovou nebo Karolínu Plíškovou?

Tyhle kočičky si dokonale omotal kolem prstu.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Michal Hrdlička se konečně pochlubil svojí balicí taktikou. Jak dostal do postele krásnou nováckou moderátorku Lucii Borhyovou nebo současnou přítelkyni Karolínu Plíškovou? Jeho triky vás dostanou!

Michal Hrdlička (28) je mediálně známý jako notorický proutník a milovník alkoholových večírků, což u něho šlo často ruku v ruce s pořádným průserem. „Vzhledem k mé pověsti jsem to měl u Káji v prvních týdnech těžké,“ řekl v rozhovoru pro Magazín DNES.

Bývalý moderátor nováckých sportovních novin také přiznal, že si je jistý, že Karolínu od jejich společného vztahu spousta lidí odrazovala. „Bojovala s tím a asi si říkala – sice se mi zdá fajn, ale všichni mi říkají, že není fajn, takže jak to je? Ale naštěstí jsme to zvládli, a když mě poznalo i její širší okolí, tak to bylo v pohodě,“ poznamenal Hrdlička.

Hodně skeptický byl k jejich lásce i bývalý trenér Plíškové Jiří Vaněk. To ale Hrdlička bral s pochopením. „Ty případy, kdy je zamilovaná tenistka najednou hlavou jinde, se samozřejmě stávají, takže jsem tu trenérovu obavu chápal a nic jsem mu nezazlíval. V jeho pozici bych to vnímal úplně stejně,“ dodal kontroverzní Michal.

Michal se také nezapomněl pochlubit, jak Borhyovou a Plíškovou sbalil. „Kdybych měl někomu poradit, tak vlastně nevím co. Jestli je to tím, že jsem komunikativní? Nebo že se nebráním navázání kontaktu? Ale že bych vyloženě přišel za ženou a začal ji někam zvát? To jsem snad nikdy v životě neudělal. Já ani ženské nikdy nijak extra nebalil," dodal v zajímavém rozhovoru. Takže kdo by nyní měl zálusk na Lucii, tak se může inspirovat…

Související články

Další články