Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hrdlička měl předstoupit před diváky a vysvětlovat rozchod! Vzdal to a my víme proč!

Michal dneska z pořadu vycouval.
Zdroj: profimedia.cz
Michal Hrdlička (26) dnes nemá dobrý den. Na veřejnost se dostaly informace, proč se s ním Lucie Borhyová (37) rozešla a vypakovala ho z domu. Hrdlička nyní zažívá, jaké to je, když se přízeň fanoušků a diváků odkloní. Shodou okolností měl pohledný sporťák dnes odpovídat na divácké dotazy. Je jasné, že se Hrdličkovi ale mluvit vůbec nechtělo.

V pořadu Na baru na Nova PLUS měl ve středu vystoupit Michal Hrdlička. Jenže vzhledem k okolnostem, které jeho osobu už od rána provází, vycouval a divákům nečelil. Všichni se ho chtěli přitom zeptat na jediné – jak to má teď s Lucií.

Všichni dnes čekali, až se před kamerami objeví novácký sporťák Michal Hrdlička. Jenže z podvečerního internetového pořadu, kde otázky pokládají diváci, vycouval a nahradil ho na poslední chvíli zpěvák Jaro Smejkal. Asi je jasné, na co by se ho všichni ptali – na jeho rozchod s Lucii Borhyovou. Jenže na tyhle palčivé otázky je asi moc brzy.

Nám by se o exsnoubenkách taky nechtělo mluvit, obzvlášť po divokém rozchodu, kdy by naše věci létaly po celé zahradě hnízdečka lásky. Jak totiž napsal expres.cz, Lucie Michala ze svého domu vypakovala se vší parádou a létaly u to i jeho věci.

Proč taková divočina? Protože ve hře je prý nevěra. Michal si nevážil, že má doma nejpopulárnější moderátorku Česka a jednu z nejkrásnějších žen. Místo toho hledal pobavení v mladších náručích. Navštěvoval pražské bary a užíval si. Společnost mu často dělala i kolegyně z redakce Inna Puhajková. Ale prý jsou opravdu jen kamarádi.

Tahle kauza bude ještě zajímavá, ono totiž začíná pomalu vylézat na povrch, kde, kdy, kdo a s kým…

Související články

Další články