Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Hrdlička je finančně hodně za vodou. Tušila Lucie, že Michal vlastní 4 firmy?

Kdo Lucii nahradí? Bude to Inna, jak se šeptá na chodbách televize Nova?
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
O rozchodu Lucie Borhyové a Michala Hrdličky už ví v této zemi snad úplně každý. Hrdlička plní stránky bulváru několik posledních dní, hodně lidí, kteří o Hrdličkových avantýrách věděli, konečně mohlo napsat, jak to bylo. Z úcty k Lucii, která je lidsky ve své profesi velmi oblíbená, nikdo jeho zálety na titulních stranách nerozebíral. Jenže spadla klec.

Michalova rodina sice není nijak nadšená z toho, že synek nedokázal i přes narození dcery Lindy dospět, ale bát se o něj rozhodně nemusí. Není žádným tajemstvím, že Hrdlička pochází z velmi zámožné rodiny, a jak se ukázalo, tak se pravděpodobně „potatil" a stejně jako jeho otec v tichosti podniká.

Deník Blesk upozornil na to, že Michal Hrdlička vlastní firmy, díky kterým si společně s penězi za moderování a práci pro televizi Nova přijde měsíčně na nadstandardní příjem. A to je velmi dobrá zpráva pro Lucii (37), která se stala maminkou samoživitelkou se dvěma dětmi (z prvního vztahu má syna Lucase) a bude moci po záletníkovi a otci své dcery, který jí velmi ublížil, chtít vysoké alimenty.

Nezbývá než doufat, že se Lucie i v této oblasti nedočká rány pod pás od pěkně vyčůraného zajíčka.

ČTĚTE TAKÉ: Zazobaná rodina v problémech! Otec Michala Hrdličky se bojí o své miliony! Co se děje?

Související články

Další články