Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hrdlička a Plíšková do toho praštili: ANO si řekli v Monaku a za družičku šla dcera Borhyové

Gratulujeme!
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 41 fotografií
Bývalý moderátor Sportovních novin Michal Hrdlička (29) do toho konečně praštil s tenistkou a snoubenkou Karolínou Plíškovou (26). Své ANO si řekl pár v Monaku a svatbu se snažili utajit do poslední chvíle. Kromě toho, že byl jejich velký den naprosto v utajení, tak se ho také zúčastnila jen hrstka lidí a za družičku jim šla malá Linda, kterou má Hrdlička z předchozího vztahu s Lucií Borhyovou (40).

Všichni věděli o tom, že bývalý moderátor Michal Hrdlička a tenisová hvězda Karolína Plíšková jsou zasnoubeni. Nikdo ovšem netušil, kdy by mělo dojít ke svatbě. Pár se rozhodl zpečetit svoji lásku v naprostém utajení.

Svatebního obřadu se zúčastnilo zhruba jen dvacet hostů a vše proběhlo v naprostém klidu a pohodě. Za družičku jim šla rozkošná dcera Michala Hrdličky Linda, kterou má z předchozího vztahu s moderátorkou Lucií Borhyovou (40).

Veselka se odehrála v Monaku v luxusních prostorách místní radnice. I když se velkolepého dne zúčastnily pouze dvě desítky hostů, tak pár evidentně nešetřil. Ve dvě hodiny odpoledne k monacké radnici dorazil stříbrný Rolls-Royce s půvabnou Karolínou Plíškovou, která ve svatebních šatech vypadala jako princezna.

Hrdlička si vzal Plíškovou po 2,5 letech. S informací o svatbě přišel jako první portál Blesk.cz.

Související články

Další články