Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hrdinka z kmene Rebelů: Tanečnice Johanka otevřeně promluvila o vážném zdravotním problému

+ Další 4 fotografie

Pozor, spoiler! Pokud se díváte na soutěž Survivor na TV Nova, přestaňte číst. Nejnovější díl jedné z nejdrsnějších světových reality show je opět plný napětí, ale i dojemných momentů. Jedním z nich je i otevřená zpověď tanečnice Johany Fabišíkové, která veřejně promluvila o vážném zdravotním problému, jenž jí komplikuje život. 

Nečekané přiznání

Tanečnice Johana Fabišíková už nejednou dokázala, že je velká bojovnice, ale nyní je jasné, že i když patří do kmene Rebelů, je jasnou hrdinkou. V nejnovějším díle reality show Survivor Česko & Slovensko přiznala, že trpí zdravotním problémem, který jí velmi komplikuje život.

"Já mám vlastně takový zdravotní problém a je to dost nepříjemné. Trpím inkontinencí," prozradila otevřeně tanečnice. "Takže mi vlastně celou dobu uniká moč," dodala naprosto jasně a bez okolků kráska a zároveň účastnice fyzicky i psychicky náročné soutěže. Její upřímná slova o ženském problému, který bývá velmi často tabuizován, zasáhl i bývalou českou miss Andreu Bezděkovou. Na svou soupeřku, která po svém přiznání propukla v pláč, se dívala pohledem plným soucitu.

Pocta Novotného

"Klobouk dolů za to, jak jsi to zvládla. Víc k tomu asi nedokážu říct a dát ti jiné konejšivé slovo, než že jsi statečná. Tak jak jsi se k tomu postavila, tak jak jsi to zvládla a vlastně že to i takhle nahlas říkáš," promluvil k Johance moderátor reality show Ondrej Novotný.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy