Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové: Prožívám lásku, říká narkomanka Katka

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
exkluzivně
Život nejznámější narkomanky Česka je jako na houpačce. Dobré životní období střídá špatné, a tak už tomu v jejím životě je několik let. Hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové (70) prožívá aktuálně to lepší a promluvila i o svém novém příteli Ivovi, se kterým je prý hodně šťastná.

"Ivo byl ten, který mě vzal za Prahu, ale už jsme zase zpátky v Praze. Oproti předchozím partnerům mě chrání a je hodný i na naše miminko, jak říkáme Sargonovi, což je náš pes," řekla redaktorovi eXtra.cz Katka, kterou proslavil dokument slavné režisérky Heleny Třeštíkové. Společně točily časosběrný dokument s názvem Katka. "O Heleně mluvit nechci. Všechno je v pořádku," pokračovala žena, které závislost na droze zničila život a připravila ji o obří finanční prostředky.

Redaktor eXtra.cz společně s Helenou Třeštíkovou spočítali, že Katka za drogu utratila miliony. „Pokud bychom počítali, že v době, kdy jsme spolu točily, se svěřila, že dávka pro jednoho je tisíc korun na den, tak se dostaneme k astronomické částce,“ řekla eXtra.cz Helena Třeštíková. Katka Bradáčová obecně řečeno utratila každý den 1000 korun za heroin, což za 23 let užívání dělá bezmála 8,5 milionu korun.

Katka, která přestala docházet i na metadon - náhražku heroinu - by ráda s drogou přestala, ale s přítelem a psem se toulají pražskými částmi. "Někdy jsme v Karlovce, někdy v Dejvicích jindy na Českomoravské. Navštěvujeme kamarády a sháníme drogu. Ale je mi dobře, jsem ráda, že mám přítele, se kterým mi je fajn," dodala Katka, která před Ivem tři roky chodila s přítelem Jirkou. Ten je pro ni ale už uzavřená kapitola.

Katčin aktuální přítel měl v minulosti problémy se zákonem, Katka ho zná už delší dobu. "Znali jsme se s Ivem už dřív a začátkem roku jsme k sobě našli cestu. Je na mě hodný," vysvětlila nejznámější česká narkomanka eXtra.cz, jak se s partnerem poznali. Tak uvidíme, jak dlouho Katce láska pokvete - zatím je prý šťastná a spokojená.

Co jste možná o Katce Bradáčové nevěděli?

Dlouhých 14 let natáčela s Helenou Třeštíkovou dokument z jejího marného zápasu se závislostí.

Proč začala brát drogy? Jak sama říká - chtěla se lišit.

Trpí zdravotní komplikací imunitního systému.

Související články

Další články