Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Hrdinka pro celý svět! Takhle vidí fenomenální úspěch Ester Ledecké v zahraničí

+ Dalších 30 fotografií
V pouhých dvaadvaceti letech dokázala Ester Ledecká přepsat historii olympijských her. Na zimní olympiádě v Pchjongčchangu brala zlatou medaili jak z lyžařského slalomu Super-G, tak z dnešního snowboardového paralelního superslalomu. U vytržení není jenom Česko, ale celý svět. V zahraničí se z Ledecké stala největší sportovní hrdinka!

Ledecká píše historii! Je první ženou, která něco takového dokázala! Tak zní titulky zahraničních serverů, které jsou v naprostém úžasu z fenomenálního úspěchu Ester Ledecké (22). Ta dnes vytyčený cíl proměnila ve druhou zlatou medaili a navěky tak vstoupila do olympijských dě­jin.

„Pro Ester Ledeckou, překvapivou hvězdu olympiády v Pchjongčchangu, to byl další z historických dnů,“ píše například server CNN. „Ledecká si mohla vybrat lepší červenou trasu u všech svých jízd. Ne že by ovšem takovou výhodu vůbec potřebovala,“ poukazuje web NBC na vynikajicí výsledek Ledecké už v kvalifikaci, který jí tento výběr umožnil.

„Tentokrát už to nebylo překvapení. Ledecká měla po celou dobu ohromný náskok,“ chválí výkon teprve dvaadvacetileté Ester server USA Today.

Je to tak, Ester Ledecká je novou královnou zimních sportů nejenom u nás, ale i v zahraničí. Dnešní den se zapíše do historie a je jisté, že se o božské Ester bude ještě hodně dlouho mluvit. A to ve všech koutech světa.

Sama Ester zůstává i přes celosvětovou publicitu skromná. Při jejím prvním vyjádření těsně po závodě z ní opět číšila ohromná pokora. Nezapomněla fanoušky pozvat na Staroměstské náměstí, kde by měla Praha v pondělí olympioniky přivítat.

Související články

Další články