Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hrdina ze rvačky z Dubí se naprosto odkopal: Nesporný důkaz o jeho rasismu!

David Michajlak
Zdroj: Temná zákoutí internetu, Facebook
+ Další 2 fotografie
To, o čem si už spousta lidí vykládá nějakou dobu, se postupně potvrzuje! Údajný hrdina z incidentu na koupališti z Dubí David Michajlak (25) totiž možná vůbec nebude náhodný odvážný chlapec, který se zastal nebohé ženy a pustil se do Romky, jež ji měla bít. Vše momentálně ukazuje na to, že je to příznivec krajní pravice a nepokrytý rasista, u něhož si vážně nikdo nemůže být jistý tím, jestli nešel schválně vyprovokovat konflikt!

Celá událost vyvolává velké vášně, na sociálních sítích se lidé předhánějí v tom, kdo se hůř dopustí trestného činu hanobení rasy. Přitom doteď víme jen to, že došlo k bitce, po níž byla obviněna jedna šestadvacetiletá žena, pět mužů je prošetřováno.

Příznivec extrémních hnutí

A i když prvotní svědectví tvrdila, že šlo ze strany Romů o nehorázný masakr, jiná hovoří zase úplný opak a jedno se přímo pouští kriticky do Davida

O něm se i naší redakci podařilo vypátrat, že miluje SPD Tomia Okamury, který proti romské komunitě nepokrytě a s populismem sobě vlastním vyvolává nenávist, nebo Řád národa, jenž na tom je podobně. A i lajkování kolem stovky MMA bitkařských stránek naznačuje, že se možná chlapec rád pere.

Urážky Romů

Dodnes ale nebyl jediný důkaz toho, že by opravdu byl silně zaměřený proti Romům. Tenhle chlápek, který nejspíš natočil spoustu gay pornofilmů (pokud tedy nemá identické dvojče s totožným hlasem, jež nosí stejné jméno a příjmení), před několika lety uveřejnil status, jenž mluví za vše. Kritizuje tam rodiče malého Roma.

„Přijde vám tohle normální? V tomhle vedru hodit na mimčo takhle bundu, aby se udusilo? Why not, že jo, mr*ky černý,“ uveřejnil na Facebooku.

Počkejme na soud

Ještě někdo vážně pochybuje o tom, že by byl Tepličák David Michajlak proti romské menšině negativně zaujatý a že by tedy s nenávistnými komentáři vůči Romům bylo lepší počkat až na pravomocné rozhodnutí soudu?

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy