Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Hrdina z paralympiády Povýšil zaútočil na Ovčáčka: Zemanův mluvčí je na chlapečky

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 8 fotografií
drsný útok
Mluvčí prezidenta Miloše Zemana (75) je přetřásán na sociální síti Twitter. Na Jiřího Ovčáčka (40) v pátek drsně zaútočil český paralympionik Jan Povýšil (37). Padla slova jako "pedofilní homosexuál" nebo "vychlastaný násilník". Takové nadávky na Ovčáčkův a Zemanův účet snad ještě nezazněly. Pražský hrad se k tomu pro eXtra.cz vyjádřil.

Útok na hradního mluvčího, který Česko nepamatuje! Jiřího Ovčáčka (40) si vzal bez okolků na paškál český paralympionik Jan Povýšil (37). Zároveň počastoval ostrými slovy i prezidenta Miloše Zemana (75) a kancléře Vratislava Mynáře (52).

„Dle mého názoru: Jiří Ovčáček je pedofilní homosexuál a przní chlapečky. Miloš Zeman je vychlastaný násilník, který týrá svou ženu a dceru. Soudruh Vratislav Mynář je zloděj a s Nejedlým jsou vlastizrádci,“ šokoval Povýšil na Twitteru. „Je to jenom názor, takže cajk, že jo,“ dodal a označil i Ovčáčka, aby drsný vzkaz viděl.

Prezidentův mluvčí však na sociální síti nereagoval, takže jsme ho o vyjádření poprosili. „On bude pan Povýšil vnitřně velmi nešťastný člověk. Přeji mu proto nalezení klidu v srdci,“ řekl eXtra.cz.

Příběh paralympijského hrdiny

Jan Povýšil je hendikepovaný plavec, držitel pěti bronzových medailí z letních paralympiád. První získal v roce 2000 v Sydney, další tři přivezl z paralympiády v Pekingu, která se konala roku 2008. Pátý bronz má z roku 2012 z Londýna.

Sportem žil od dětství, věnoval se pozemnímu hokeji a vodnímu pólu. Když mu bylo patnáct, na školním výletě v Itálii se ošklivě zranil. Při jízdě na toboganu v aquaparku si rozdrtil šestný krční obratel a od té doby je paraplegik.

Mohlo by vás zajímat

Další články