Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO HRDINA V NICE: Muž na motorce se snažil teroristu zastavit holýma rukama!

Tento muž je teď v Nice hrdina!
Zdroj: Twitter
+ Dalších 5 fotografií
Otřesný teroristický čin ve francouzském Nice, kde terorista v náklaďáku bezhlavě srážel lidi na promenádě a střílel kolem sebe, má i svého hrdinu. Muž na motorce jel vedle kamionu smrti a snažil se teroristu zastavit doslova holýma rukama.

Svědek natočil muže, který se snažil zastavit náklaďák smrti, ve kterém seděl Mohamed Lahouaiej Bouhlel a chystal se zabít desítky nevinných lidí. Z levého boku se totiž k autu přiblížil motorkář, který zanedlouho naskočil na náklaďák ve snaze zabránit šílenci za volantem jeho čin dokonat.

Video natočil svědek celé tragické události z balkónu domu přímo na promenádě. Zatím ale není jasné, v jaké fázi motorkář na náklaďák naskočil. Jestli už šílenec přejel některé ze svých obětí. Ale vzhledem k jeho pomalé jízdě se zřejmě jedná o start masakru. Na videu je ale už slyšet střelba nedaleko stojících policistů i výkřiky v různých jazycích. Lidé se snaží před nepochopitelným masakrem uniknout.

Všichni se teď ptají, kdo je ten muž hrdina a co se s ním stalo? Zřejmě mu celá situace došla a masakru se snažil zabránit. Zatím ale není jasné, jestli přežil. Při masakru zemřelo 84 lidí, včetně 10 dětí.

Související články

Další články