Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hrdina Slavie by si z fleku mohl dát StarDance. Fotbalistův oslavný taneček baví svět

Zdroj: profimedia.cz
Fotbal
Pro Slavii to byl velký večer. Minulý čtvrtek totiž ve druhém zápase Evropské ligy vyřadila Leicester, což byl podle tabulky v tu chvíli třetí nejlepší celek slavné Premier League. Přesto ho pražská Slavia vyprovodila dvougólovým přídělem. Není tak divu, že slávisté po zápase křepčili v kabině. Nejvíc přitom zaujal Peter Olayinka. Jeho taneček totiž pobavil nejen spoluhráče, ale i celý svět, jelikož se stal virálním hitem.

Slavii se poslední rok daří prakticky vše, na co sáhne. Není tak divu, že v klubu panuje dobrá nálada. Ostatně důkazem toho jsou i oslavy pražských fotbalistů po výhře nad anglickým Leicestrem v Evropské lize.

Slávisté nejprve juchali i hned po zápase na hřišti, kdy se k nim přes videohovor připojil i jejich bývalý hráč Tomáš Souček, současná hvězda anglického West Hamu. Následně se oslavy přesunuly do šatny, kde byl jasnou hvězdou Peter Olayinka

Nigerijský křídelník si totiž pro své spoluhráče připravil oslavný taneček. Olayinkovo perfektní taneční číslo pobavilo nejen jeho kolegy, ale i celý svět, jelikož se zveřejněné video stalo virálním hitem mezi fotbalovými fanoušky.

Mnozí tak ocenili Olayinkovu choreografii i téměř profesionální pohyby. Fotbalový rychlonožka by si tak klidně mohl střihnout účast ve známé taneční soutěži StarDandce.

Související články

Další články