Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hrdina roku Felix Slováček: Žádné ženy by se nezastal, vzal by do zaječích, přiznal

+ Dalších 6 fotografií

Muzikál The Bodyguard si Felix Slováček (79) sice užil s otevřenými ústy především díky výkonu Evy Burešové, sám ale žádný velký bijec není. To slavný saxofonista přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, když jsme se ho zeptali, zda se někdy dostal do situace, že by se musel sám zastat nějaké ženy. Bez studu nám přiznal, že by raději vzal nohy na ramena a oné dámě by poradil to samé. 

Felix Slováček se sice proslavil díky svému hudebnímu umu, v posledních letech je však jeho jméno skloňované především díky jeho milostným avantýrám. Netají se totiž tím, že je milovník žen, především těch mladých a krásných. A to hlavně k nelibosti své ženy Dagmar Patrasové.

I když se ke všem ženám chová galantně, rozhodně jim nesupluje osobního strážce. Redakci eXtra.cz totiž přiznal, že pokud jde o pěstní souboje, je více než marný.

Felix při rvačce raději utíká

„Já nevím, jestli bych byl ten správný strážce. Každé ženě bych řekl, že když se bude něco dít, ať uteče. Já bych utekl také,“ přiznal během rozhovoru pro eXtra Slováček s tím, že se neumí prát.

„Vím, že na mně by si smlsli. Neumím se bránit. Nikdy jsem do konfliktu nešel, protože jsme cítil včas, že mám vycouvat. Když jsem viděl, že to u nějakého stolu vře, raději jsem odešel. Rozhodl jsem se být jinde a vždy jsem měl pravdu,“ říká Slováček, který nám na premiéře The Bodyguard přiznal, že během představení měl oči upřené na Evu Burešovou.

Dáda zůstala doma

„Myslím si, že slečna Burešová byla fantastická. Ještě jsem s ní neměl tu čest pracovat a těšilo by mě to,“ dodal Slováček, který se opět na veřejnosti objevil bez své ženy Dagmar Patrasové. „Chtěl jsem, aby se mnou šla Dáda, ale je unavená. Tak zůstala doma,“ vysvětlil Slováček absenci své ženy, která se naposledy objevila ve Víkendové Snídani s Novou, kde předvedla velmi podivný výkon. Následně redakci eXtra tvrdila, že byla nemocná a lituje, že do televize vůbec v takovém stavu chodila.

„Do Novy jsme šla s chřipkou a horečkou. Moje chyba. Kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde. Neměla jsem tam nemocná chodit,“ vysvětlovala svou indispozici zpěvačka, která po loňské autonehodě odmítla dechovou zkoušku na alkohol.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy