Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

HRDINA: Michal Jančařík se po odebrání druhé ledviny chystá zpět do televize! Kdy začne?

Michal Jančařík
+ Dalších 6 fotografií
Zažil tolik zdravotních komplikací, až je skoro zázrak, že je ještě naživu. Před dvěma lety mu lékař zachránil život, když mu transplantoval jednu ledvinu, teď Michal Jančařík (42), bývalá rosnička televize Nova (nyní je z něj sporťák tamtéž), přišel i o druhou vlastní. Jenže jako nezmar už plánuje, kdy se vrátí před kamery!

Když před rokem přišel comeback po dlouhém léčení, byl to doják nejen pro něj, ale i pro všechny jeho kolegy. A i teď, když zase musel pod kudlu, mu všichni obrovsky drželi palce. Včetně vedení, kterého ho, stejně jako minule, podrželo.

Takové psychické vzpruhy si Jančařík velmi váží, a tak spěchá zpátky do práce, aby se odvděčil. Takže i když je nyní, necelý měsíc po další riskantní operaci, ještě velmi zesláblý a unavený, už ví, kdy se zase objeví za moderátorským pultíkem.

„Na Nově jsme domluveni tak, že se k moderování vrátím už v srpnu,“ prozradil eXtra.cz Michal, který by vážně mohl být vzorem pro všechny z nás, kteří často nadáváme na ty nejhloupější maličkosti. „To víte, že když se vám stane něco podobného jako mně, tak si přehodnotíte priority,“ říká skromně chlapík, kterého ale pro jeho houževnatost všichni mají za obrovského frajera!

Mohlo by vás zajímat

Další články