Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hrdina Diego: Málem se usouložil, aby zachránil všechny želvy světa! Video

Diego zachránil svůj druh.
Zdroj: Youtube
Předchozí Další
Je to skutečně tak. Sexem posedlý želví samec zachránil svůj druh před vyhynutím, a to téměř úplně sám. Co na tom, že je Diegovi už přes 100 let? Náruživý želvák pochází z ostrova Española. Za celé roky zplodil až 800 potomků. Diego se řadí mezi vzácné druhy Chelonoidis hoodensis. Nyní má "na starosti" celý harém v chovném středisku.

Diego je skutečně náruživý želví samec, který zachránil svůj druh Chelonoidis hoodensis před vyhynutím nadměrnou sexuální aktivitou. Je mu už přes 100 let a během svého života má na svědomí až 800 želvích dětí. Chelonoidis hoodensis je velmi specifický druh želv, který žije na souostroví Galapágy. Můžeme je najít volně v přírodě jen na ostrově Española, píše Daily Mail

Před padesáti lety žilo na ostrově dvanáct želvích samiček a jen dva samci. Postupně ale vyhynuli. Diego, který váží 82 kilogramů, nyní žije v chovném středisku na blízkém ostrově Santa Cruz společně se svým harémem šesti želvích samic. To si také náležitě užívá. Byl objeven v San Diego Zoo, ale nikdo neví, jak se tam dostal až z dalekého ostrova. Pravděpodobně při nějaké expedici.

"Provedli jsme genetickou studii a zjistili, že je otcem až 40 % potomků ve volné přírodě na ostrově Española," řekl dle Daily Mailu Tapia, odborník, který se specializuje na život želv. Diego tedy není troškař.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy