Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hrdina akčních filmů Chuck Norris po 49 letech končí kariéru! Otrávená manželka potřebuje jeho pomoc

Hrdina akčních filmů Chuck Norris po 49 letech končí kariéru! Otrávená manželka potřebuje jeho pomoc
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Smutnou zprávu si dnes vyslechli fanoušci legendárního akčního hrdiny Chucka Norrise (77). "Nesmrtelný" herec, jehož jméno figuruje v nespočtu vtipů, oznámil, že po 49 letech končí. K rozhodnutí ho dovedl velmi vážný rodinný problém!

Americký herec Chuck Norris se rozhodl seknout s filmovou kariérou a stáhnout se z veřejného života. Ke zlomovému životnímu kroku ho přimněly zdravotní potíže manželky Geny Norrisové (54).

Žena živoucí legendy byla v roce 2013 otrávena kontrastní látkou, kterou jí aplikovali během lékařského vyšetření. Na svůj věk velmi okouzlující blondýnka přišla na magnetickou rezonanci, místo toho ji návštěva nemocnice málem stála život.

Ani po letech není Gena úplně v pořádku. Kvůli nešťastné události dodnes Norrisova manželka trpí silnými nervovými bolestmi, o problémech s ledvinami nemluvě.

"Končím filmovou kariéru, abych se mohl soustředit na manželku. Jediné, co teď v životě chci, je to, aby zůstala naživu," zdůvodnil pro deník Metro stažení z filmového pole herec, kterého nejvíc proslavil seriál Walker, Texas Ranger.

Gena Norrisová už čtyři roky podstupuje nákladnou léčbu, která stála zhruba 45 milionů korun. Herec podal na společnost, která inkriminovanou látku vyrobila, žalobu. Snad se manželský pár dovolá spravedlnosti a Gena bude v pořádku.

Související články

Další články