Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Hrdina (16) zastavil pedofila: Viděl, jak unáší dívenku, a rozjel záchrannou akci

Zdroj: Ministerstvo vnitra RF
+ Dalších 5 fotografií
šťastný konec
Svědkem hororové scény se stal mladík (16) při návratu z tréninku. Spatřil muže, jak strká mladou dívku (9) do auta. Křičela a snažila se mu vytrhnout, bohužel marně. Kluk proto neváhal a poprosil o pomoc dělníka, který zrovna startoval svůj vůz. Záchranná operace měla šťastný konec!

Vjačeslav Dorošenko (16) z ruského Irkutsku se zrovna vracel z tréninku, když zaslehl nářek mladé dívky (9). Muž ji násilně strkal do auta, potom si všiml svědků a začal i s ní ujíždět.

To už ale Vjačeslav sedal do auta dělníka z tamější továrny Gleba Sizykha, kterého poprosil o pomoc. „Tu holku jsem minul, přišel jsem k železničnímu přejezdu a zaslechl jsem, jak křičí. Otočil jsem se a viděl chlapa, který ji cpal do svého auta. Křičela o pomoc,“ popsal vypjatou situaci hrdina britskému portálu dailymail.co.uk.

Sizykhovi zrovna skončila směna a chystal se k odjezdu. Když s Vjačeslavem viděl, co se stalo, rozhodli se únosce pronáslovat. „Nejprve jsme k němu běželi, ale jakmile nás spatřil, začal ujíždět,“ vysvětlil druhý z hrdinů, jenž už za svůj čin dostal vyznamenání. Vjačeslav by ho měl obdržet v nejbližších dnech.

Muže pronásledovali, zablokovali mu cestu a dívku zachránili. Ukázalo se, že šlo o usvědčeného pedofila, kterého do roku 2017 seděl za dvě znásilnění. Z auta sice uprchl, ale do hodiny ho dopadla policie. Ta jeho jméno sice nezveřejnila, zato získala plné přiznání a trest ho ani tentokrát nemine.

Související články

Další články