Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hrdé matky: Lela Ceterová a Andrea Růžičková se pyšní svými čerstvě narozenými ratolestmi

Hrdé matky: Lela Ceterová a Andrea Růžičková se pyšní svými čerstvě narozenými ratolestmi
Zdroj: instagram
+ Dalších 26 fotografií
mateřství
Playmate Lela Ceterová (30) těsně před Vánoci přivedla na svět krásnou holčičku Lili. Terminátor Karlos Vémola (34) neskrýval dojetí nad tím, že mu jeho přítelkyně přivedla na svět holčičku. Lela je na malou Lili právem pyšná a lascivní fotky vyměnila za ty rodinné. Čerstvou dvojnásobnou maminkou je i Andrea Růžičková (35). Ta se pochlubila na sociálních sítích snímkem celé rodiny.

Lela Ceterová těsně před Vánoci porodila vytouženou dceru Lili. Ze svého partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka. Bojovník má ještě jedno dítě z předchozího vztahu. Drsňák byl u porodu malé Lili a emoce rozhodně neskrýval.

Playmate Lela dala kariéru stranou a nyní se plně věnuje své rodině. Z jejích sociálních sítí zmizely odvážné fotky a nahradily je snímky v hlavní roli s rozkošnou Lili. Samotná Lela popsala, že je to jeden z nejkrásnějších zážitků.

„Mít dítě je ta nejkrásnější věc v mém životě. Moje celé srdíčko se mi naplnilo štěstím a láskou. Neustále koukám na Lilinku, pozoruji, jak spinká, sleduji, jak dýchá, a čekám na moment, kdy otevře očka a podívá se na mě,“ svěřila se na Instagramu.

Na Silvestra přivedla na svět svého druhého syna herečka Andrea Růžičková. K malému Tobiášovi tak přibyl roztomilý Jáchym. Herečka o narození druhého syna informovala na sociálních sítích na Nový rok.

„Včera se nám s manželem stalo něco překrásného. Porodila jsem nám druhého syna. Je to ten nejmilejší česko-slovenský uzlíček pod sluncem. Dali jsme mu jméno Jáchym. Milujeme. Tak velmi ho milujeme. Děkujeme ti, Bože, za tento dar a zázrak," napsala.

O pár dní později se hrdá maminka a manželka pochlubila krásným rodinným snímkem, na kterém má všechny své chlapy pohromadě.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy