Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hrdé Brno má novou betelnou hymnu: Sexy holky z moravské metropole ukazují, jak je jim dobře v „Myší díře“!

O tom, že Brňáci jsou na svou metropoli patřičně pyšní, svědčí nejen jejich plamenné vychvalování tohoto milého městečka, ale nejnověji i video, které pustili do světa. Skladba oceňovaného amerického umělce Pharrella Williamse – Happy – jim posloužila jako podkres k vyjádření brněnské radosti.

Různí vybraní nadšenci tleskají a roztančeně se pohupují ve známých kulisách města – tu na Náměstí Svobody, onde u Katedrály svatého Petra a Pavla, jinde zase v památkově chráněné Vile Tugendhat nebo taky ve slavném podchodu jménem „Myší díra“. Tam dokonce skotačí celá skupina sexy Brňaček.

Samotní domorodci jsou z videa uneseni: „Betélně roztančený video z našeho štatlu“, komentují počin na YouTube, případně vypichují čtvrť, ve které bydlí – „Slatina“, „Žabovřesky“, „Kraví hora“ nebo „Komín“. A co rodilí Pražáci, dočkáme se někdy podobného videa na počest města, které vládne celé zemi, tedy i hrdému Brnu?

Související články

Další články