Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hrdá teta Dominika Myslivcová ukázala dvojčata: Tolik roztomilosti pohromadě jste neviděli

+ Dalších 36 fotografií
kouzelné fotky
Blonďatá Barbie Dominika Myslivcová (24) se poprvé stala tetou! Její mladší sestra Natálie Myslivcová (20) včera přivedla na svět dvojčata Matiase a Markuse. Teď rodiče ukázali fotky dvojčat a je to to nejroztomilejší, co dnes uvidíte.

I když je sestře známé české růžové blondýny Dominiky Myslivcové (24) Natálii teprve dvacet let, nebránila se těhotenství a brzkému zakládání rodiny. Se svým přítelem Markem Mikulenkou není dlouho, ale když se dozvěděli, že budou rodiči, a hned dvojčat, neváhali ani vteřinu.

1. 11. 2018 přivedla Natálie císařským řezem na svět dvojčata Markuse a Matiase. Kluci se narodili v brzkých ranních hodinách, oba jsou zdraví a vypadají nádherně. Čerství rodiče, ale i hrdá tetička Dominika se okamžitě pochlubili fotkami na sociálních sítích.

Dominika k fotce s dvojčaty napsala: „Představuji vám své synovce Markuska a Matiaska. Nejde slovy popsat, jak moc ty kluky naše miluji! Pyšná tetička.“ V galerii naleznete hned několik roztomilých fotek obou miminek.

Mohlo by vás zajímat

Další články