Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hrdá matka Dara Rolins: Její patnáctiletá dcera se poprvé objevila na titulce časopisu

Dara Rolins
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Úspěch dcery

Zpěvačka Dara Rolins (50) se raduje z prvního velkého úspěchu své dcery Laury (15). Ta se totiž vůbec poprvé objevila na titulní stránce známého časopisu, který měl hned dvě verze. Pyšná maminka se hned pochlubila na sociálních sítích. 

Dcera Laura jako by své matce Daře Rolins z oka vypadla. A nejen vzhledem, ale také podobnými a úspěšnými kroky, které nedávno podnikla. Patnáctiletá Lola, jak ji její matka ráda přezdívá, nafotila snímky, které se objevily ve známém magazínu Grade. Dokonce jedna z nich přistála rovnou na titulní straně.

Pyšná matka

Zatímco Dara nafotila už spoustu titulek různých časopisů, pro její dceru to byla premiéra. Dara je z velkého úspěchu své dcery nadšená. „Pro mě jako mámu další zásadní, dost dojemný moment. Lola poprvé na titulce časopisu. Nehledejte za tím její ani moji ambici mít z ní od zítra modelku. Šlo o nabídku, která se neodmítá. Představit ji v tom nejpřirozenějším světle. Obyčejně neobyčejnou, tak jak ji známe jen my, její rodina a kamarádi. Bez snahy ji měnit, tvarovat, stylizovat nebo nějak zvlášť medializovat,“ napsala Dara na svém Instagramu.

„Děkujeme magazínu Grade a celé té dokonalé partičce, která stojí za realizací této velkorysé fotostory o dvou verzích titulky. A Pavlovi, šéfredaktorovi, za krásný rozhovor s ní. Právě díky důvěře je celý tento materiál tak autentický. Jsem ráda, že vám ji touto cestou mohu představit zase o něco víc,“ dodala na závěr slavná Slovenka, která Lauru má s muzikantem Matějem Homolou.

Dara Rolins je známá nejen proto, že je skvělá zpěvačka a tanečnice, ale také, že na své postavě tvrdě maká. Proto své tělo ráda odhaluje ve společnosti, jako tomu bylo nedávno na akci v Praze, kam vyrazila v sexy červených šatech. Ukázala i kousek svých ňader. Zpěvačka ještě zapózovala fotografům z Profimedia.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy