Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hrdá Eva Burešová promluvila o porodu a dalších dětech: Jsem pyšná na své tělo, klidně budu rodit každý rok, říká

Krásná Eva Burešová
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
zpověď

Eva Burešová (29) je už tři měsíce dvojnásobnou maminkou. Po synovi Nathanielovi přivedla na svět druhého syna Tristana Williama, který je podle slov herečky velmi klidné miminko, což prozradila pro Showtime. Také se svěřila s detaily svého porodu, který byl prý "nádherný a harmonický".

Eva Burešová a Přemek Forejt se stali 15. srpna rodiči syna Tristana Williama, což pár oznámil na svém Instagramu. Krásná herečka má ještě syna Nathaniela z předchozího vztahu a doma tak má tři kluky, což jí dělá velkou radost.

"Mám tři kluky a je to super. Hrozně mě baví říkat, že moji kluci spí nebo že mám kluky v autě a musím za nimi rychle jít. Mám z toho vlastně obrovskou radost. Je to boží a je to nádherný pocit. Je mi moc hezky a jsem moc šťastná a vděčná za to, jakou mám rodinu," svěřila se Eva nedávno pro Showtime s tím, že mladší syn Tristan William je hodné klidné miminko.

"On je hrozně klidné miminko. Je hodňoučkej a zlaťoučkej. (Starší bratr) Nathánek ho přijal moc hezky. Zpívá mu a má svoji ukolébavku. Krásně spolu fungují a jednou to budou určitě skvělí parťáci," pochvaluje si.

Porod byl nádherný a harmonický

Na závěr také sdělila několik detailů ze svého porodu.

"Jsem na sebe obrovsky pyšná, co všechno mé tělo dokázalo. Ne na sebe, ale jsem hrdá a pyšná na své tělo a na to, co pod takovým devítiměsíčním stresem zvládlo a jak mi to všechno vlastně vrátilo. Měla jsem nádherný a harmonický porod. Byl to opravdu nádherný zážitek. Kdybych měla takto rodit pokaždé, budu rodit každý rok," svěřila se Eva Burešová.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy