Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hrátky se Sabinou z Pardubicka byly smrtelně nebezpečné! Niky69 za šíření viru HIV jde na 7 let do kriminálu

Na webu amatery.cz vystupovala jako Niky69.
Zdroj: Facebook.com
Sedmadvacetiletá Sabina Kapurová se živila sexem. Na internetu vystupovala pod přezdívkou Niky69. Jenže v krvi měla virus HIV. Za šíření smrtelné nemoci jde na 7 let za mříže. Hrozilo jí až 12 let za mřížemi.

Krajský soudu v Hradci Králové poslal Sabinu Kapurovou na 7 let za pokus o těžké ublížení na zdraví a šíření nakažlivé nemoci. Sabina vystupovala na internetu jako Niky69 a živila se prostitucí.

„Ztotožnili jsme se s návrhem státní zástupkyně. Obžalovaná se dopustila úmyslného jednání, které mohlo vést k těžké újmě na zdraví. Poškození většinou styky s obžalovanou doznali. Obžalovaná vypovídala ke všem skutkům a popsala, o jaké praktiky s klienty šlo,“ uvedl podle webu novinky.cz předseda senátu krajského soudu Luboš Sovák.

V letech 2012 až 2016 měla pohlavní styk s více než 30 muži. Nejmladšímu bylo pouhých 15 let. Naštěstí se neprokázalo, že by Sabina někoho opravdu nakazila.

Kapurové přitížilo, že s muži souložila, i když o své nemoci věděla. U soudu uvedla, že se snažila mít chráněný pohlavní styk. Sex nejčastěji provozovala v lesíčku u Svinar u Hradce Králové. Rozsudek není pravomocný, obhajoba přemýšlí o odvolání.

Související články

Další články