Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hrátky Emmy Watson s vibrátorem: Tady je důkaz, že je to opravdu ona!

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Nejdřív světlo světa spatřily fotky, na kterých si Emma Watson zkouší plavky, pak vyplulo na povrch sexy video z vany. Tam už je vidět oholený klín a ňadra. V posledních dnech ale internet ovládá divoké video, kde dívka masturbuje s vibrátorem. A fanoušci se shodují, že je to Emma!

Na videu je vidět štíhlá dívka, která má jednu nohu opřenou vysoko nahoře a druhou stojí na zemi. Na sobě má sexy botky na šněrování, v ruce svírá vibrátor, který si pod různými úhly strká dovnitř. Na podlaze leží pohozené kalhotky a je vidět kousek podprsenky. Vibrátor vrní a dívka vzdychá.

Emma Watson (26) už popřela, že by sexy video z vany bylo její, ale fanoušci dokázali, že lže. Více ZDE. K tomuto minipornu se také nehlásí, ale fanoušci mají jasno.

Video bylo natočeno na stejném místě, na kterém si Emma zkoušela svoje sexy plavky! Vzor na podlaze odpovídá přesně tomu, jaké bylo vidět i během zkoušky bikin. A to rozhodně byla Emma!

Odpovídá i její postava a prádlo pohozené na podlaze se také shoduje s tím, jaké bylo u focení bikin. Dívka má na sobě navíc černý náramek, který Emma nosí hodně často na různé akce. Určitě patří k jejím oblíbeným.

Veskrze jsou ale fanoušci zklamaní. „Bylo by zajímavější, kdyby si ho tam strčil Harry Potter,“ shoduje se většina.

Související články

Další články