Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hraní videoher stálo malého chlapce život!

Chlapec přišel o život zcela nečekaně. Zastřelil ho starší kamarád při hraní videoher.
Zdroj: gofundme.com
Teprve pětiletý hoch se rozhodl se svým jedenáctiletým kamarádem zabavit hraním videoher. Nikoho by v tu chvíli nenapadlo, že u hraní přijde o život. Malý chlapec jménem Kadin Tige Mann podlehl vážnému zranění, která mu způsobila střelba. Střílet měl jeho starší kamarád.

Tragická událost se odehrála na Aljašce v městě Kokhanoku. Přestože v domě v tragickou chvíli byli rodiče, střelbě se nedalo zabránit. Chlapci byli zavření v jiném pokoji. Rodiče vyděsila až následná střelba

Zpočátku to vypadalo zcela normálně. Dva kamarádi si spolu chtěli jen zahrát videohru Jenže tato hra asi nebyla určená dětem. Kamarád již zesnulého Kadina našel v domě zbraň a namířil ji na nic netušícího chlapce.

Zranění, která při střelbě malý Kadin utrpěl, byla neslučitelná se životem. Lékaři už jej bohužel nedokázali zachránit.

Rodiče zastřeleného chlapce se zhroutili. Případ si převzala místní policie. Stále ale není jasné, co střelbě předcházelo a proč jedenáctiletý chlapec namířil zbraň na svého pětiletého kamaráda.

Po tomto incidentu odborníci varují rodiče, aby kontrolovali všechny hry, které jejich dítě hraje Ne všechny jsou určené pro malé hochy.

Spousta z nich může v dětech vyvolat agresivní chování Na malé děti může klasická střílečka působit dojmem, že si tohle můžou dovolit i ve skutečnosti, a stejně jako ve hře se v reálu nikomu nic nestane. Děti ve většině případů ještě nejsou schopny odlišit realitu od běžného života. Hraní těchto her nemusí mít dobrý vliv na vývoj dítěte.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy