Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hrál v Ordinaci v růžové zahradě i Cestách domů. Tahle vycházející česká hvězda (†30) prohrála boj s rakovinou

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Smrt slavných
Říká se, že smrt obchází lidi nejčastěji kolem Vánoc. Na druhý svátek vánoční, 26. prosince, zemřel herec Aleš Kubát. Bylo mu přitom jen třicet let. Znát jste ho mohli z Národního divadla v Brně či Rejdiště v Praze. Hrál ale i ve známých seriálech jako Ordinace v růžové zahradě nebo Cesty domů.

Blízkým kamarádem Aleše Kubáta byl třeba i Jakub Zedníček (†27), kterého smetlo auto, když po havárii na D1 přebíhal dálnici. Kubát zemřel nečekaně. Jeho rodina smrt potvrdila na sociální síti. "Taková škoda, že jsi opustil tento svět. Ať jsi kdekoliv, buď tam šťastný. Nemůžu tomu věřit. Ještě nedávno jsme si psali," píší nevěřícně lidé.

Dle zdroje Blesku měl Kubát rakovinu. „S rakovinou už bojoval v minulosti, okolo svých patnácti let, ale porazil ji. Že se mu nemoc vrátila podle všeho nevěděl. Jeho smrt pro nás byla šok, příčinou měla být agresivní metastáze v ledvinách,“ potvrdil deníku jeden z hercových přátel.

Kubáta jste mohli spatřit v seriálech jako Ordinace v růžové zahradě nebo Cesty domů. Často stál i na prknech Národního divadla v Brně nebo Rejdiště v Praze.

Související články

Další články